Kurier dla firm i osób prywatnych

kod furgonetka

Jakość usług kurierskich jest coraz wyższa, nic więc dziwnego, że alternatywa ta skutecznie wypiera standardowe rozwiązania. Z usług kurierskich chętnie korzystają firmy i osoby prywatne, ceniąc szybkość doręczanych przesyłek oraz wysoką jakość usług.

Oczywisty jest fakt, iż każdy szuka alternatywy najkorzystniejszej pod względem finansowym, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Indywidualne poszukiwanie optymalnej kurierskiej wiąże się ze sporym nakładem czasu, każda jednostka ma własną politykę i indywidualnie ustalane ceny, dlatego też znalezienie odpowiedniego rozwiązania może być trudne. Ponadto większość firm oczekuje, iż klient dostarczy przesyłkę bezpośrednio do siedziby danej jednostki.

Alternatywnym rozwiązaniem jest w tej kwestii serwis Furgonetka.pl – broker kurierski, którego misją jest pośredniczenie pomiędzy klientem a firmami kurierskimi.

Kod furgonetka współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, dzięki czemu klient bez problemu może wybrać optymalną alternatywę. Portal posiada w swoich zasobach wygodną i funkcjonalną porównywarkę,  dzięki której klienci mogą sprawdzić, jaki ile zapłacą za konkretna w usługę w danej firmie. Rozwiązanie to pozwala wybrać optymalna alternatywę.

Warto podkreślić, że usługi realizowane za pośrednictwem kod furgonetka są znacznie tańsze niż w przypadku usługi realizowanej bezpośrednio przez firmę kurierską.

Furgonetka kod zniżkowy to dodatkowy bonus, który pozwala znacznie obniżyć koszty usługi kurierskiej. Klient, który zamierza skorzystać z tego rozwiązania, musi uprzednio aktywować kod rabatowy. Można to w serwisie Furgonetka, wykorzystując odpowiednią aplikację, która znajduje się w panelu każdego klienta.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s