Przesyłki kurierskie taniej niż myślisz

furgonetkapl.jpgFurgonetka.pl to serwis brokerski, który powstał z myślą o osobach fizycznych oraz firmach korzystających z usług kurierskich. Główną zaletą portalu są atrakcyjne ceny usług kurierskich. Każdy, kto chce skorzystać z tej alternatywy, musi dokonać rejestracji oraz posiadać aktywne konto w serwisie Furgonetka.pl. Warto podkreślić, że rejestracja i posiadanie konta są całkowicie bezpłatne. Istotne jest również to, że dana użytkownik serwisu nie ma obowiązku regularnego korzystania z usług kurierskich, konto mogą posiadać także osoby, które tego typu przesyłki nadają sporadycznie.

Główną zaletą serwisu jest to, że klienci mogą korzystać z usług kurierskich w niższej cenie. W dużej mierze wynika to z tego, że serwis korzysta z ofert firm kurierskich w niższych cenach, co automatycznie przekłada się na koszty ponoszone przez klienta.

Furgonetkapl kod rabatowy to dodatkowa śmietanka dla osób, które cenią wysoką jakość usług, wygodę i niskie ceny. Narzędzie to pozwala obniżyć koszty usługi nawet o kilkadziesiąt procent. Należy jednak pamiętać, że kod rabatowy wymaga aktywacji – zadanie to można wykonać za pośrednictwem aplikacji, która znajduje się w panelu klienta.

Nietrudno zauważyć, że portal posiada również inne zalety – jedną z nich jest wygodna i funkcjonalna porównywarka usług. Ogólnie wiadomo, że każda firma kurierska posiada własną politykę i indywidualnie ustala ceny usług. Furgonetka.pl współpracuje z wieloma jednostkami, dzięki czemu klient otrzymuje szeroki wachlarz usług. Korzystając ze wspomnianej porównywarki, w prosty i szybki sposób można znaleźć optymalnego usługodawcę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s